Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle

18-02-2013


Telif Hakkı Sebebiyle Video Kaldırılmıştır.

Film Bilgileri
Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle
17.821 kere izlendi

Ocean’s 13 Gerilim filmleri arasında yer almaktadır,Ocean’s 13 full hd kalite türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz, filmistek.com iyi seyirler diler.
Filmin Özeti
Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak. Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean’ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff’a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve “Bank”ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler. Ocean’s Thirteen” eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould’u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.

Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle "
  1. elif çolak 16 Temmuz 2013, 00:31 -

    tek kelime ile harika bir film fırsat verilirse neler başarılıyormuş.mutlaka izlenmeli

Filmistek.Com, Film izle, Vizyon Filmler izle, Sinema Filmleri izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle Lucy izle Hobbit 2 izle Asla Yabancılarla Oynama 3 Bir Kadının Seks Günlüğü izle Transformers 4 izle Karlar Ülkesi izle 300 Spartalı 2