Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Kapımdaki Casus Full izle

17-07-2012


PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

Film Bilgileri
Kapımdaki Casus Full izle
19.843 kere izlendi

Kapımdaki Casus Full izle-Türkçe Dublaj

Aile, Aksiyon, Komedi,

2010
ABD,
Brian Levant,
Jackie Chan, Lucas Till, Amber Valletta, Madeline Carroll, Billy Ray Cyrus, Katherine Boecher, George Lopez, Alina Foley, Will Shadley, Magnús Scheving, Scott Workman, Richard Christie, Kayleigh Burgess, Stacey Johnson, J.d. Marmion, Mia Stallard, Stephen Eiland, Quinn Mason, Troy Brenna, Margaret Murphy, Tim Connolly, Maverick Mcwilliams, Esodie Geiger, Jeff Chase, David Mattey, Frank Bond, Mark Kubr, Arron Shiver, Kevin C Brown,
Özet:ob Ho (Jackie Chan), sevgilisi ve komşusu olan Gillian’dan CIA ajanı olduğunu gizlemektedir. Gillian şehir değişikliği yapmak zorunda kalınca üç yaramaz çocuğa bakıp, kendisini sevdirmeye çalışmaktadır.
Anneleriyle olan ilişkisine onay almak için uğraşan Bob’u zorlu günler beklemektedir. Yavaş yavaş üç çocuğun gönlünü kazanmaya başlamışken, çocuklardan birinin bilgisayarındaki gizli bilgileri ipoduna kaydetmesiyle, rus mafyasının hedefi haline gelir.
Daha önceki filmlerinden bol dövüş sahneleriyle hafızalarda yer edinmiş Jackie Chan’i, çok az aksiyon sahneleri olan, daha çok komedi türüne giren bir filmde izlemek isteyenlerin, The Spy Next Door’u beğeneceğini düşünüyor, iyi seyirler diliyoruz.

Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Kapımdaki Casus Full izle "
  1. ercan 06 Temmuz 2013, 18:03 -

    süper bir film

Filmistek.Com, Film izle, Vizyon Filmler izle, Sinema Filmleri izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Bitirim İkili 3 Alvin ve Sincaplar 3 Kaptan Amerika 2 Evde Tek Başına 4 Geleceğe Dönüş 3